/ 10 نظر / 12 بازدید
محمد

سال نوی شما جناب کاوه ی گرامی مبارک باشد. همیشه از نتیجه ی زحمات شما در این وبلاگ بسیار خوب بهره ی بسیار برده ایم و اکنون زمان سپاسگذاری و قدرشناسی است هرچند که هرگز به گونه ی شایسته شدنی نباشد. با سپاس فراوان و آرزوی سالی پر از شادی و پیروزی برای شما.

اوستن

سلام و سال نو شما هم مبارک . امید وارم که یکسال آینده را همچنان در خدم شما باشیم و از مطالب مفیدتان بهره مند شویم . مرسی [گل]

سیروس

درود بر کاوه گرامی. نوروز شما هم فرخنده باد. امیدوارم در سال جدید مطالبی پربارتر از گذشته، از وبلاگ ارزشمند شما بیاموزیم.

مهدی44

سلا م کاوه جان امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشی

مجید

سال نو بر شما هم مبارک وبلاگ محبوب من هستید

امین

با عرض سلام منم به نوبه ی خودم سال نو رو به شما تبریک میگم... امیدوارم سال خیلی خوبی برای شما و تمامی همراهان هوانورد باشه...!

رضا

سال نو بر همه مبارک پیشنهاد من برای هواپیما دوستان اینه که بیان استان خوزستان شهرستان دزفول نمایشگاه هوای راهیان نور تمامی جنگندهای ایران در اونجا حضور دارن اخر نمایشگاهم هواپیماهای اف5 نمایش هوای میدن.

آرش

سال جديد را به كاوه عزيز و همه دوستان خوبم در هوانورد تبريك ميگويم و اميدوارم سالي پر خير و بركت در پيش رو داشته باشيد

سعيد

درود به آقاي كاوه و تبريك نوروز به شما آيا شما از تعداد و نوع ناوها،ناوشكن ها و بطور كلي موجودي نيروي دريايي ايران اطلاعي داريد؟ در مقايسه با مصر و عربستان چطور؟ سپاس

اوستن

استاد ارجمند سلام . سال نو را خدمتتان تبریک عرض میکنم . امیدوارم سال جدید برای تمام ایرانیان سالی همراه با پیشرفت و بهروزی باشد.